Rukometašice Krivaje ubjedljivo sa Dubicom

Rukometašice Krivaje večeras su na domaćem terenu upisale novu pobjedu, ovaj put nad ekipom Dubice, rezultataom 30:22 (14:12).

Do početnog vodstva došle su gošće, koje su povele sa 0:2, međutim do sedme minute domaće rukometašice dolaze do preokreta 3:2.

Do sredine prvog dijela igralo se gol za gol, a nakon poravnanja 6:6, domaće rukometašice serijom 4:0 odlaze na plus četiri 10:6. Do kraja prvog dijela Krivajašice su uspjele sačuvati prednost pa se na pauzu odlazi kod rezultata 14:12.

Domaća ekipa bolje ulazi u nastavak susreta pa do 36. minute imaju plus šest, kod rezultata 19:13. Gošće ne posustaju i serijom 0:4, do 40. minute se vračaju na samo minus dva 19:17. Do kraja susreta domaće rukometašice prave seriju od 10:2, čime rješavaju pitanje pobjednika. Na kraju, konačan rezultat 30:22.

Krivaju su do pobjede vodile Mehanović Ilma i Ćosić Jasmina sa po šest postignutih pogodaka, dok je Dautović Adelisa dodala pet. Po četiri pogotka postigle su Ridžal Hena, Cerić Nejra i Bašić Sara.

Na drugoj strani Stojnić Dragana bila je najefikasnija sa pet postignutih pogodaka, dok su po četiri dodale Majkić Sara i Babić Jovana.