Rukometašice Krivaje prvakinje i viceprvakinje Bosne i Hercegovine

Omladinske selekcije ženskog rukometnog kluba Krivaja iz Zavidovića ovog vikenda osvojile su zlatnu i srebrenu medalju na završnici državnih prevenstava Bosne i Hercegovine u omladinskim kategorijama.

Mlađe kadetkinje, generacija djevojčica rođenih 2007. godine u subotu i nedjelju odigrale su završnicu državnog prvenstva Bosne i Hercegovine u Zavidovićima. U konkurenciji osam ekipa mlade nade zavidovićkog rukometa osvojile su zlatnu medalju te su tako postale prvakinje Bosne i Hercegovine.

Treba istači i da je najbolji strijelac ovog tunira bila naša Maglajkić Nejla.

One nešto starije djevojčice, juniorke, generacija 2003. godište završni turnir državnog prvenstva Bosne i Hercegovine odigrale su u Grudama.

Naša selekcija osvojila je drugo mjesto a u finalnom susretu poražene su od ekipe ŽRK Borac. Na ovom turniru naša Hamurović Sajra proglašena je za najboljeg golmana turnira.

Ovo je zaista veliki uspjeh za naš grad i sportski kolektiv ženskog rukometnog kluba Krivaja.