Krivajašice ubjedljivo sa Goraždem

Rukometašice Krivaje danas su u okviru 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na domaćem terenu slavile ubjedljivu pobjedu, ovaj put nad ekipom ŽRK Goražde, rezultatom 42:28 (17:13).

Od samog početka susreta ekipa Krivaje nametnula je svoj ritam igre, te niti u jednom trenutku nisu dopuštale gošćama iz Goražda da ugroze prednost, koju su domaće rukometašice počele nizati već od osme minute susreta.

Do kraja prvog dijela Krivajašice su bile na plus četiri gola, a na pauzu se odlazi kod rezultata 17:13.

U nastavku ekipa Krivaje nastavlja sa dobrom igrom pa već na startu drugog dijela imaju plus sedam pogodaka prednost. Do kraja susreta prednost domaće ekipe konstatno je rasla za na kraju konačnih 42:28.

Krivaju su do pobjede vodile Mehanović Ilma sa trinaest i Bašić Sara sa deset postignutih pogodaka. Po pet su dodale Rdižal Hena i Ćosić Jasmina.

Na drugoj strani naefikasnije su bile Išpanović Monika sa deset, Oputar Amina sa osam i Barut Anera sa šest postignutih pogodaka.