Rukometašice Krivaje u okviru devetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine upisale su novu pobjedu, na gostovanju u Goraždu, nad ekipom ŽRK Goražde, rezultatom 19:23 (12:13).

Domaća ekipa bolje je otvorila susret i već u četvrtoj minuti rukometašice Goražda imaju dva gola prednosti 3:1.

Uslijedio je period dobre igre ekipe Krivaje koja do sredine prvog dijela, serijom od 1:5 dolazi do preokreta i vodstva 4:6. Stečenu prednost Krivajašice nisu ispuštale do kraja susreta.

Na pauzu gošće odlaze kod minimalne prednosti 12:13.

U nastavku nešto bolja igra gostujuće ekipe koja je uspjela sačuvati stečenu prednost iz prvog dijela. Na kraju, ekipa Krivaje, slavila je novu, sedmu po redu pobjedu u okviru Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Ovom pobjedom Krivajašice su se učvrstile na trećoj poziciji prvenstvene tabele Premijer lige BiH.

Krivaju su do pobjede vodile Bašić Sara sa osam, Sikimić Ivana sa šest i Ćosić Jasmina sa pet postignutih pogodaka, dok su na drugoj strani najefikasnija bila Imširović Almedina sa devet postignutih pogodaka.