Rukometašice Krivaje večeras su u okviru šesnaestog kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine slavile na nezgodnom gostovanju u Kozarskoj Dubici nad ekipom Knežopoljke, rezultatom 25:28 (13:13).

Od samog početka susreta bili smo u prilici gledati u potpunosti ujednačenu borbu. Igralo se gol za gol tokom cijelog prvog poluvremena pa se i na pauzu odlazi kod rezultata 13:13.

Početkom drugog dijela nešto bolja igra domaće ekipe koja u 36. minuti stiže do četiri gola prednosti, kod rezultata 18:14.

Ipak u nastavku susreta gošće iz Zavidovića zaigrale su nešto kvalitetnije pa u 54. minuti rukometašice Krivaje stižu do preokreta rezultata 24:25.

Boljom igrom u završnici susreta ekip Krivaje stigla je do pobjede sa konačnih 25:28.

Krivaju su do pobjede vodile Mehinagić Amna sa deset i Ćosić Jasmina sa sedam postignutih pogodaka. Četiri je dodala Maglajkić Nejla.

Kod Knežopoljke istakle su se Arnautović Nađa sa osam i Babić Jovana sa pet postignutih pogodaka.