Rukometašice Krivaje slavile na gostovanju na Ilidži

Rukometašice Krivaje u okviru četvrtog kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine slavile su sigurnu pobjedu na gostovanju na Ilidži, rezultatom 22:28 (11:15).

Do početnog vodstva stigla je domaća ekipa što je kasnije će se pokazati jedino vodstvo Ilidže u večerašnjem susretu. Nakon 1:1 gošće iz Zavidovića preuzimaju rezultatsku inicijativu, pa do poluvremena odlaze na plus četiri. Na pauzu se otišlo kod rezultata 11:15.

Nastavak susreta nije nam donio ništa novo. Ekipa iz Zavidovića nastavila je u dobrom ritmu sve do kraja susreta. Prednost je povečana za na kraju konačnih 22:28.

Krivaju su do pobjede vodile Mačak Ajna sa devet i Latifović Alena sa šest postignutih pogodaka. Mehinagić Amna dodala je četiri.

U redovima Ilidže istakle su se Mihajlović Maja, Omerović Melisa i Škaljić Naida sa po četiri postignuta pogotka.

ŽRK Ilidža – ŽRK Krivaja 22:28 (11:15)

KSC Ilidža – 15.10.2022., Sudije: Berjan Dejan i Ilić Goran, Delegat: Dragičević Mladen
Sedmerci: ŽRK Ilidža 7/4, ŽRK Krivaja 6/4, Isključenja: ŽRK Ilidža (10 minuta), ŽRK Krivaja (12 minuta)

ŽRK Ilidža: Šabić Erna, Mihajlović Maja 4, Bujak Zerina, Adilagić Džana, Pavlović Jasmina 2, Kostić Ena 2, Janković Anđela, Hodžić Lejla, Jahić Lejla, Imširović Almedina 2, Omerović Melisa 4, Perla Ismihana 3, Škaljić Naida 4, Pandurević Dragana, Janković Divna 1, Memić Iman, Trener: Baručija Elvir

ŽRK Krivaja: Mujkić Lamija, Šehić Sara, Latifović Adna, Bašić Amina, Šabić Emina, Bukvić Amina 3, Latifović Adnana, Cerić Nejra 3, Karahasanović Nejra, Mačak Ajna 9, Maglajkić Nejla, Bajrić Vildana, Latifović Alena 6, Ćosić Jasmina 3, Mehinagić Amna 4, Frkatović Naida, Trener: Bašić Adnan