Remi Krivaje i Jedinstva iz Brčkog

Rukometašice brčanskog Jedinstva i Krivaje iz Zavidovića remizirale su u okviru 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, rezultatom 28:28.

Susret je počeo u ujednačenom ritmu, da bi od treće minute rukometašice Krivaje uspjele da se odlijepe rezultatski, te su tokom cijelog prvog dijela imale rezultatsku prednost. Prednost Krivaje u nekoliko navrata iznosila je pet golova. Do kraja prvog dijela nije bilo značajnijih promjena, a na pauzu se odlazi kod rezultata 14:18.

Krivaja je i u nastavku bila nešto kvalitetnija momčad, rezultatsku prednost bez većih problema održavali su sve do pred kraj drugog dijela, međutim domaće rukometašice u 59. minuti dolaze do preokreta, 27:26.

Ipak, domaća ekipa nije imala snage za potpuni preokreta, tako da Krivaja u posljednjoj minuti stiže do pogotka za poravnanje rezultata i remi, konačnim rezultatom 28:28.

Najefikasnija u redovima Jedinstva bila je Sorak sa devet dok je Alikadić dodala šest pogodaka.

Na drugoj strani kod Krivaje, prvo ime susreta je Bašić sa devet pogodaka, Sikimić je dodala pet, a gol manje Lazendić.

ŽRK „Jedinstvo“: Erić, Pajić 2, Nedić, Lukić 3, Pertrović, Đurić, Svrdlan, Rendić 3, Alikadić 6 (2), Sorak 9 (2), Brankovan, Katić 5.

ŽRK „Krivaja“: Ridžal, Boro 2, Latifović 2, Cerić, Mehanović, Mujanović, Mačak 3, Drinić, Hamurović, Lazendić 4, Selamnović 3, Sikimić 5, Bašić 9.